UYGULAMALARIMIZ

Saç Ekimi

Saç ekimi, saç dökülmesi sorunu ya da saç kaybı yaşayan kişilerde seyrelme ve kellik sorununa doğal ve kalıcı bir çözüm yoludur. Saç kökünün artık aktif olmadığı, saçsızlığın oluştuğu alanlara sağlıklı saç köklerinin mikro cerrahi yöntemlerle nakledilmesi işlemine saç ekimi adı verilmektedir.
Detaylı Bilgi

Sakal Ekimi

Erkeklerin yüzlerinde önemsediği bölümlerden biri olan sakal bölümü zamanla kıl kayıplarının yaşandığı bölümlerden biridir. Zamanın yanı sıra bazen kişilerde doğuştan seyrek ve istenilen seviyede olmamaktadır. Bu durum kesinlikle kader değildir ve sakal ekimi ile seyrek olan sakallara çözüm bulunabilmektedir.
Detaylı Bilgi
inci hair afyon saç ekimi merkezi

PRP

PRP uygulaması (platelet-rich plasma – trombosit zengini plazma) vücuda enjeksiyon yoluyla trombosit açısından zengin plazma verilme işlemidir. Hastanın vücudundan alınan kana santrifüj uygulanır, trombosit zengini plazma (PRP) elde edilir. PRP daha sonra hastaya enjekte edilir. Uygulama ardından saç köklerindeki canlanma oldukça kısa sürelerde oluşmaktadır. PRP uygulaması sonrasında saç dokusu gelişmeye başlar. Bu sayede de saçlar tekrardan sağlıklı günlerine geri döner.
Detaylı Bilgi
inci hair afyon saç ekimi merkezi

Mezoterapi

İçerisinde vitaminler, proteinler ve mineraller bulunur. 3 Haftada 1 kez olmak üzere ve genellikle toplamda 6 – 8 kez yapılır. Saç mezoterapisi saç dökülmesinde, mevcut saçların hacim kazanması ve dolgun görünmesinde etkilidir. Bu noktada saç dökülmenizin ne tip olduğu önemli değildir çünkü saç mezoterapisi her türlü saç dökülmesine karşı uygulanabilir.
Detaylı Bilgi

Ücretsiz Saç Analizi

Saç Analizi sırasında uzman doktorumuz hastanın saç dokusuna, saç rengine, saç köklerinin kalitesine, saç yoğunluğuna, saç kaybı olan bölgeye veya bölgelere, saç gözeneklerine ve cilt dokusuna bakarak operasyon için gerekli bilgileri toplar. Aynı zamanda hastanın daha önce geçirdiği bir hastalık veya önemli bir sağlık problemi varsa değerlendirilir. Bu bilgiler ışığında uzman doktorumuz size saçınızın sağlık durumuyla ilgili tam bilgileri vererek saç ekimine uygun olup olmadığınıza karar verir.
Detaylı Bilgi

Saç ekimi konusunda aklınızdaki soru işaretlerini giderelim.

Hemen iletişime geçin: