Ücretsiz Saç Analizi Formu


Ücretsiz Saç Analizi

Saç Analizi* sırasında uzman doktorumuz hastanın saç dokusuna, saç rengine, saç köklerinin kalitesine, saç yoğunluğuna, saç kaybı olan bölgeye veya bölgelere, saç gözeneklerine ve cilt dokusuna bakarak operasyon için gerekli bilgileri toplar. Aynı zamanda hastanın daha önce geçirdiği bir hastalık veya önemli bir sağlık problemi varsa değerlendirilir. Bu bilgiler ışığında uzman doktorumuz size saçınızın sağlık durumuyla ilgili tam bilgileri vererek saç ekimine uygun olup olmadığınıza karar verir.
Saç ekiminin* kalitesinde saç ekim operasyonundan önce yapılan saç analizinin önemli bir yeri vardır. Planlanan tedavi ve yöntemlerdeki etkinliğin arttırılması açısından *Saç Analizi* oldukça önemlidir. Saç Ekimi işlemi hastadan alınan bilgilerle ve raporlarla desteklendiği için çok daha pozitif sonuçlar elde edilmektedir. Örneğin hastanın saç derisinde *saç ekim* işleminin kalitesini düşürecek bir deri hastalığı varsa öncelikle tıbbi tedavilerle bu hastalığın önüne geçilir, sonrasında ise hastaya uygun saç dökülmesi veya saç ekimi tedavisi uygulanır.

İncihair Afyon Saç Ekim Merkezi* olarak saç ekimi hakkında merak ettikleriniz ve ücretsiz saç analiziniz için sizleri ofisimize Davet ediyoruz.
Uygulama öncesi İ*ncihair* uzmanlarımızla görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Saç ekimi konusunda aklınızdaki soru işaretlerini giderelim.

Hemen iletişime geçin: